Podčrtano - Skrajni čas
Tri osmice bi morale biti predmet odločanja Evropejk in Evropejcev, pa pravica do odklopa in ignoriranja delodajalčevih zahtev, če te presegajo "normalne" urnike. Čas je za spremembe. Dela delovnega časa, pa tudi zadev, ki so prioriteta politike, tako evropske kot slovenske.

Obrazi sindikata - Drago Gočan - predsednik sindikata Pošte Slovenije Murska Sobota
Če ne bi imeli sindikata, in to močnega sindikata, marsikatera firma, tudi pošta, ne bi imela s podjetniško kolektivno pogodbo urejenih pravic. Sindikat pri pogajanjih bi moral pridobit nekaj več. Pravi sindikalist ne sme biti egoist in skrbeti le zase. Mora biti odprt, človeški in razumeti probleme svojega sodelavca. Treba je poslušati in tudi kaj povedati, biti odprt do vseh.

Delavska enotnost 17 2018

SDPZ - Stop izigravanju pravic voznikov